Naše logistické služby

Jsme strategickým logistickým partnerem pro všechny, kteří se chtějí svému podnikání věnovat naplno. Odbouráme stres z každodenních starostí se skladováním a logistikou.

Prozkoumejte
jednotlivé služby

Ať už jste majitelem e-shopu nebo startupu rozbíhajícím svůj projekt na crowdfundingových portálech, doručujete své zboží skrze subscription boxes nebo se specializujete na B2B segment, Skladon je tady proto, aby vám rozvázal ruce a stal se vaší logistickou oporou.

E-shop

Chcete věnovat rozvoji svého e-shopu maximum? Až 45 % času můžete ušetřit právě outsourcingem logistiky.

Crowdfunding

Rozhodli jste se svůj projekt rozjet na crowdfundingovém portálu? Pomůžeme vám uspokojit zákazníky po celém světě.

Subscription boxes

Zasíláte svým zákazníkům pravidelně předplacené balíčky? I o tento segment se umíme kvalitně postarat.

B2B logistika

Máte partnery, kterým posíláte větší množství zboží? Zajistíme paletovou i nadrozměrnou přepravu dle vašich potřeb.

Kompletní popis našich služeb

B2C Fulfillment

Zajistíme efektivní odbavování zásilek na míru pro vás. Přijatou objednávku vychystáme, zkompletujeme, zabalíme, vyexpedujeme a zajistíme číslo pro sledování zásilky. Vy se o nic nestaráte a platíte jen za to, co skutečně odešleme vašim zákazníkům.

B2B Fulfillment

Pokud prodáváte také skrze distributory a posíláte nadrozměrné zásilky, i o ně se postaráme. Stačí v našem systému jednoduše vytvořit B2B objednávku a následné vychystání a expedice objednávky je v našich rukou.

Skladování

Naše logistické centrum je navrženo a optimalizováno tak, aby všechny probíhající procesy měly hladký průběh. Je také zajištěno kamerovým a bezpečnostním systémem, takže se o své zboží nemusíte bát. Platíte pouze za místo, které využíváte.

Celosvětová doprava

Protože spolupracujeme s těmi nejlepšími dopravci na světě, umíme vám zajistit spolehlivost při doručování zásilek. Díky našemu partnerství získáte podstatně nižší ceny, než najdete v běžných cenících. Od teď budete mít rychlou dopravu za příznivé ceny.

Cla

Celní řízení je mnohdy otázkou náročného papírování. Vyřídit vše tak, aby zboží putovalo bez problémů do celého světa, může být otázkou spousty času a nemalých finančních nákladů. Celkový proces celního řízení pro vás rádi vyřídíme.

Reklamace

Občas bohužel nastane situace, kdy zboží k vašemu zákazníkovi nedorazí. Tuto situaci neprodleně řešíme s dopravci a zajistíme vám kompletní servis a komunikaci při reklamačním řízení.

Vratky

Nepřevzal si váš zákazník zásilku, reklamuje zboží s výrobní vadou nebo se rozhodl zboží vrátit? V rámci reverzní logistiky vaše zboží přijmeme, zkontrolujeme a podnikneme další kroky v rámci efektivního řízení zásob.

Personalizace

Ve Skladonu umíme flexibilně reagovat na vaše požadavky při balení. Chcete přidat kartičku s poděkováním, malý dárek nebo letáček s informacemi? Rádi to pro vás uděláme. Požadujete kontrolu kvality nebo speciální balení? Ani to není problém.

Další služby

Pro úplnou komplexnost našich služeb vám také nabízíme zajištění obalového materiálu, kvantitativní inventuru, štítkování, finalizaci produktu, klientský servis a další.

Slevy u našich dopravců (20+)

Česká poštaUPSGLSZasilkovnaDHLPPL

Příručka ke stažení

Získejte zdarma příručku “Jak vybrat nejlepšího
partnera pro fulfillment.”

Znáte rozdíly?

Fulfillment

Je proces, který zajišťuje kompletní servis od příjmu, přes skladování, řízení a odbavení zásilek až po doručení zboží k zákazníkovi.

3PL

Jedná se o společnost, která svým klientům poskytuje částečný nebo úplný fulfillment v rámci řízení dodavatelského řetězce.

7 výhod outsourcingu logistiky

Globální růst

Rozšiřte svůj business za hranice státu či kontinentu za předpokladu minimálních kapitálových investic a našeho know-how.

7

Snížení fixních nákladů

Neplatíte personální náklady za zaměstnance ve skladu, pronájem a pojištění skladu, výdaje za energie atp.

1

Slevy za dopravu

Díky kumulaci zásilek našich klientů dosáhnete na výrazné množstevní slevy za dopravu.

2

Logistiku bez starostí
máte na dosah