Jsme Skladon

Unikátní služba, díky které se už nebudete muset věnovat skladování a logistice, činnostem, které jsou pro váš business sice zásadní, ale zato časově a finančně velice náročné.

Tvoříme budoucnost outsourcingu logistiky

Staráme se o to, aby veškeré procesy, spojené se skladovým hospodářstvím a logistikou, byly na profesionální úrovni a splňovaly požadavky pro růst vašeho businessu. Chceme být partnerem, který udělá poslední krok ke spokojenosti vašich zákazníků.

Inovativní fulfillment

Záleží nám na tom, aby rychlost, kterou se dnes digitální svět vyvíjí, byla pro vás výhodou, která povede ke zvýšení obchodního potenciálu. Proto dbáme na to, aby námi poskytovaný fulfillment držel krok s technickým pokrokem a splnil tak všechny vaše požadavky.

Moderní logistické centrum Skladon

Protože věříme ve váš globální potenciál, chceme pro vaše zboží ty nejlepší podmínky. Služby skladování, kompletace i odbavení zásilek poskytujeme na špičkové úrovni skrze moderní Warehouse Management System (WMS) v našem logistickém centru o rozloze 10.000 m².

Celková rozloha 10.000 m²

Aplikace MySkladon

Aplikace MySkladon byla navržena tak, aby splňovala nejmodernější technické požadavky v oblasti skladového hospodářství. Naše aplikace, kterou poskytujeme všem naším klientům, vám nabízí možnost odkudkoliv na světě sledovat skladové zásoby, tok zboží a hlídat si spolehlivost doručení zásilek k vašim zákazníkům.

Sledování objednávek v reálném čase

Aktuální stav zásob na skladě

Přehledný tok informací

Naši zakladatelé

Konstantin Margaretis

CEO

Patrik Babinec

CBO

Miloš Halecký

CTO